BU AKŞAM NE GİYİCEM / GWEN STEFANİ

Nisan 25th, 2012

Şarkıcı, söz yazarı ve kendi tasarladığı ürünlerden oluşan “L.A.M.B”  adlı markanın sahibi olan Gwen Stefani, sıra dışı tarzıyla dikkatimizi çekmeyi başarmış isimlerden birisi.  Bizde akşam katılacağınız davet için kendine özgü tarzıyla fark yaratmayı bilen Gwen Stefani’nin kıyafetlerinden faydalanabileceğiniz kombinasyonlar hazırladık.

Klasik bir akşam daveti için Gwen Stefani  gibi siyah – beyaz kombinasyonunu uygulayabilirsiniz. Dolabınızda varsa siyah- beyaz takım elbisenizi veya yoksa siyah , asimetrik kesim eteğinizin üzerine beyaz gömleğinizi giyebilirsiniz. Ayakkabı ve çantanız için isterseniz kıyafetinizle uyumlu siyah rengi veya isterseniz bulunduğunuz ortamda fark yaratabilmek  için kırmızı gibi zıt bir rengi de tercih edebilirsiniz. Aksesuar olarak büyük taşlı bir yüzük ve onunla uyumlu küçük küpeleriniz yeterli olacaktır. Siyah – beyaz takım elbise için MANGO, ZARA, NETWORK ve PARK BRAVO mağazalarına bakabilirsiniz.

Geçen sezondan beri trend olan tulumlar, 2012 İlkbahar/ yaz sezonunun  da gözde parçalarından birisi olacak gibi. Siz de Gwen Stefani gibi giyeceğiniz sade tulumunuzu kullanacağınız aksesuarlar ile hareketlendirerek akşam katılacağınız davette  tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Giyeceğiniz tulumun sade ve tek renk olmasına dikkat edin deriz. Ayakkabı ve çantanız için isterseniz Gwen Stefani gibi leopar baskılı bir modeli tercih edebilirsiniz.  Aksesuar olarak takacağınız altın tonlarındaki kelepçeli bilekliğiniz ve onunla uyumlu küpeleriniz yeterli olacaktır. Tek renk, şık bir tulum için H&M, TOPSHOP, ZARA ve BERSHKA mağazalarına bakabilirsiniz.

Comments are closed.