BU AKŞAM NE GİYİCEM / RACHEL BILSON

Şubat 8th, 2012

The O.C. adlı diziden sonra “Hart of Dixie” adlı dizi ile tekrar ekranlara dönen  Rachel Bilson, kuralların dışına çıkmayı seven tarzı ve modayı her zaman kendi stiline göre yorumlayış biçimi ile hayran olduğumuz  isimler arasında yer alıyor. Bizde akşam planlarını yapmış ama hala ne giyeceği konusunda kararsız olan takipçilerimiz için moda dünyasının gözde stil ikonu Rachel Bilson’ın kıyafetlerinden faydalanacakları kombinasyonlar hazırladık.

Akşam dışarı çıkarken tercihinizi elbiseden yana kullanmak istiyorsanız kesinlikle sezonun gözde trendi olan yakalı, siyah elbisenizi giymelisiniz. Eğer yakalı elbiseniz yoksa yakalı trikonuzun altına aynı renkteki eteğinizi de giyebilirsiniz.  Çantanız için siyah portföy modeli, ayakkabınız için ise Rachel Bilson’ın tercihi olan gri tonlarının aksine  çantanızla uyumlu olan siyah renk tonlarını seçmenizi öneririz.  Aksesuar olarak  takacağınız küçük taşlı küpeleriniz yeterli olacaktır. Yüzünüze renk katması açısından kırmızı rujunuzu da sürmeyi unutmayın.  Yakalı elbise veya triko için H&M, ZARA, LOUIS VUITTON,  YARGICI, MISS SELFRIDGE ve BEBE mağazalarına bakabilirsiniz.

İçinde daha rahat hareket edebileceğiniz bir kıyafet tercih ediyorsanız pantolon gömlek kombinasyonunu uygulayabilirsiniz.  Renkli pantolonlar bu sezon çok moda! Siz de kırmızı, bordo veya turuncu pantolonunuzun üzerine isterseniz baskılı gömleğinizi isterseniz de zıt renkteki trikonuzu giyebilirsiniz. Çantanız için ise yine portföy modeli tercih etmenizi öneririz. Ayakkabınız için farklı olmak adına Rachel Bilson gibi leopar desenli ayakkabınızı veya siyah topuklu ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Aksesuar olarak gömleğinizle  uyumlu takılarınızı kullanabilirsiniz. Renkli pantolon için MANGO, H&M, STRADIVARIUS, BCBG ve BERSHKA mağazalarına bakın deriz.

Comments are closed.