BU AKŞAM NE GİYİCEM / SELENA GOMEZ

Ocak 11th, 2012

Justin Biber ile yaşadığı ilişki ve giydiği iddialı kıyafetleri ile bir anda moda dünyasının dikkatini çekmeyi başaran Meksika kökenli  Amerika’lı şarkıcı Selena Gomez,  giydiği romantik tarzdaki kıyafetleri ile takip ettiğimiz isimler arasında yer alıyor.

Akşam katılacağınız davet veya özel bir yemek  için ne giyeceğinize karar veremediyseniz Selena Gomez’in giydiği mor elbiseden ilham alarak kendi kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz.  Sezonun trend renklerinden birisi olan mor renkte, sade, asimetrik kesim elbiseniz ile göz kamaştırıcı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ayakkabı ve çantanız için varsa mor rengi yoksa siyah rengi tercih edin deriz.  Aksesuar olarak altın tonlarında küpenizi ve onu tamamlayan yüzüğünüzü kullanabilirsiniz. İsterseniz mor renk tonlarındaki ojenizi de sürebilirsiniz. Mor renk tonlarında, asimetrik kesim şık bir elbise için BEBE, BGBC, ADİL IŞIK BY CENGİZ ABAZOĞLU, KOTON BY HAKAN YILDIRIM, MACHKA ve BEYMEN mağazalarına bakın deriz.

Sıradan bir akşam yemeği veya arkadaş toplantısı için çok fazla uğraşmadan  ” katılan en şık isim olmak istiyorum” diyorsanız  ünlü şarkıcı gibi gri , pudra veya uçuk pembe tonlarında pantolonunuzun üzerine yine açık renk tonlarında trikonuzu veya gömleğinizi giyerek bunu başarabilirsiniz. Ayakkabı ve çantanızı yine açık renk tonlarında seçmenizi öneririz.  Aksesuar olarak ince, kısa kolyenizi ve onunla uyumlu taşlı küpelerinizi takabilirsiniz.  Pantolonunuz ile uyumlu ince kemeriniz ve kış sezonunun favori aksesuarı eldivenleriniz ile de kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Pudra renginde şık bir triko için MANGO, İPEKYOL, STRADIVARIUS, STEFANEL ve BEYMEN mağazalarına bakabilirsiniz.

Comments are closed.