BU BAYRAM NE GİYİCEM?

Kasım 4th, 2011

Kurban Bayramı için herhangi bir tatil organizasyonu yapmadıysanız ve bayramı aileniz ile birlikte geçirecekseniz sizin  için hazırladığımız birbirinden özel kıyafet kombinasyonlarından faydalanabilirsiniz…  Bayramda  gündelik kıyafetlerinizin dışında daha klasik ve şık bir görüntüye sahip olmanızı istedik ve seçimlerimizde pantolon kombinasyonlarına yer vermedik.

1.GÜN:

Bayram için tercihinizi elbiseden yana kullanacaksanız baskısı ve  işlemesi olmayan düz renk, sade bir elbise giyebilirsiniz.. İsterseniz pudra, kahverengi, koyu renk tonları  veya sezonunun gözde rengi olan kremit ve bordo tonları tercih edebilirsiniz. Sade elbisenizi kullanacağınız aksesuarlarla hareketlendirebilirsiniz.  Elbisenize uygun sade taşlı küpe ve yüzüğünüz yeterli olacaktır. Ayakkabı ve çantanızı da elbisenize uygun renk tonlarında seçmeye özen gösterin. Baskısı olmayan sade bir elbise için ZARA, MANGO, İPEKYOL, PARK BRAVO,  MAX MARA ve KOTON mağazalarına bakabilirsiniz.

2.GÜN:

Bayram için etek-gömlek kombinasyonunu da uygulayabilirsiniz.. İşlemeli etek üzerine sade gömleğinizi veya sade etek üzerine işlemeli gömleğinizi giyebilirsiniz.. Bu kombinasyonu uygularken sezonun trendi şifon gömleklerden faydalanabilirsiniz. Kıyafetinizle uyumlu renk tonlarında ayakkabınız ve portföy çantanızla kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.  Aksesuar olarak taşlı küpe ve yüzüğünüz yeterli olacaktır. İsteğinize göre göz yormamasına dikkat ederek kolyenizi de takabilirsiniz. İşlemeli etek veya şık bir gömlek için MACHKA, DEBANHAMS, BEBE, ACADEMIA, BEYMEN ve ZARA mağazalarına bakın deriz.

Comments are closed.