BU AKŞAM NE GİYİCEM / ELIZABETH OLSEN

Kasım 29th, 2011

Şubat ayında vizyona girecek olan “Martha Marcy May Marlene” adlı filmde çok başarılı bir  performans sergileyen,  Mary Kate- Ashley Olsen ikizlerinin küçük kız kardeşleri Elizabeth Olsen,  duru güzelliği,  başarılı oyunculuğu ve Olsen ikizlerine olan benzerliği ile bir anda sinema ve moda dünyasının ilgi odağı haline geldi. Biz de akşam katılacağınız davetler için yeni stil ikonumuz Elizabeth Olsen’ın kıyafetlerinden faydalanabileceğiniz kombinasyonlar hazırladık.

Akşam katılacağınız davet resmi veya özel bir gece ise tercihinizi sezonun gözde parçası asimetrik kesim, önü kısa arkası uzun etek veya elbiseden yana kullanabilirsiniz.  Kıyafetinizin tek renk olmasına özen gösterin.  Elbise yerine önü kısa arkası uzun eteğiniz varsa üzerine aynı renk tonunda şık bir gömlek veya t-shirt giyebilirsiniz. Kıyafetinizi giyeceğiniz deri veya smokin ceketiniz ile tamamlayabilirsiniz.  Aksesuar olarak isterseniz taşlı kısa kolyenizi veya kıyafetinizle uyumlu tonlarda ki küpe ve yüzüğünüzü de kullanabilirsiniz. Ayakkabı ve çantanız için siyah rengi seçebilirsiniz. Elizabeth Olsen gibi kullanacağınız renkli bir kemer ile de kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz. Asimetrik kesimli etek veya elbise için ZARA, BERSHKA,TOPSHOP ve H&M mağazalarına bir göz atın deriz.

Akşam arkadaşlarınız ile özel bir partiye veya davete gidecekseniz daha spor tarzda bir kıyafet seçebilirsiniz. Jean üzerine pul payet işlemeli bir t-shirt ve blazer ceketiniz ile katılacağınız partinin en şık isimlerinden birisi olabilirsiniz. Ayakkabı ve çantanızı koyu renk tonlarında seçebilirsiniz. Aksesuar olarak isterseniz Elizabeth Olsen gibi taşlı kolyenizi takabilirsiniz ama payet işlemeli bir t-shirt giyeceğiniz için göz yormaması açısından kıyafetiniz ile uyumlu şık bir yüzük veya küpe takmanızı öneririz. Pul payet işlemeli t-shirt veya triko için ZARA,MANGO ve BEBE mağazalarına bakabilirsiniz.

Comments are closed.