BU AKŞAM NE GİYİCEM / GWYNETH PALTROW

Eylül 21st, 2011

Katıldığı davetlerde ve kırmızı halıda kıyafetleriyle ve tarzıyla her zaman en dikkat çeken isimlerden birisi olmayı başaran Gwyneth Paltrow,  kendine özgü duruşu ve sadeliği ile  her dönem beğendiğimiz isimler arasında yer alıyor… Biz de “Bu Akşam Ne Giyicem” bölümü için ünlü oyuncunun kıyafetlerinden çok özel kombinasyonlar hazırladık.

Güzel oyuncu Prada tasarımı turuncu elbisesi ile çok beğenilmişti. Siz de akşam katılacağınız herhangi bir davet varsa mini veya maxi, herhangi bir işlemesi olmayan sade, turuncu elbisenizi giyebilirsiniz. İsterseniz takacağınız bir kemer ile de kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz.  Ayakkabı ve çantanız için Gwyneth Paltrow gibi siyah rengi tercih edebilirsiniz.  Aksesuar olarak altın tonlarında takacağınız şık bir küpe veya bileklik yeterli olacaktır. Turuncu tonlarında şık bir elbise için, MACHKA, BEYMEN, VAKKO, PARADA, ZARA , MANGO ve TOPSHOP mağazalarına bir göz atın deriz.

Gwyneth Paltrow’un katıldığı bir toplantı için tercih ettiği şort- gömlek kombinasyonunu siz  de akşam katılacağınız yemek için uygulayabilirsiniz… Siyah şort üstüne beyaz veya pudra tonlarında  şifon gömleğinizi giyebilirsiniz. Ayakkabınız için Gwyneth Paltrow gibi sandaletlerinizi veya isterseniz topuklu ayakkabınızı,  çantanız için ise gideceğiniz mekana göre isterseniz yandan asmalı veya portföy modeli tercih edebilirsiniz. Altın tonlarında takacağınız aksesuarlarla da kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz.  Pudra veya Beyaz tonlarında şifon gömlek için ZARA ve TOPSHOP  mağazalarına bakın deriz.

Comments are closed.