BU BAYRAMDA NE GİYİCEM?

Ağustos 28th, 2011

Bayram öncesi indirimlerden faydalanıp  yaptığınız alışveriş sonrası hangi gün, ne giyeceğinize karar veremediyseniz sizin için hazırladığımız kombinasyonlardan faydalanabilirsiniz.

1.GÜN:

Bayramın 1.günü aile ziyaretleri ile geçeceği için tercihinizi elbisenizden yana kullanabilirsiniz.  İsterseniz canlı renk tonlarında çok fazla baskısı veya işlemesi olmayan sade elbisenizi veya siyah -  beyaz tonlarında üzeri işlemeli elbisenizi giyebilirsiniz. Ayakkabı olarak stiletto, çantanız için ise porföy veya yandan asmalı modeli kullanmalısınız. Aksesuar olarak kıyafetinizle uyumlu taşlı kolyenizi ve onu tamamlayan küpelerinizi takabilirsiniz. İsterseniz takacağınız şık bir kemer ile de kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz.  Canlı renk tonlarında elbise için, BEBE, BCBG, MAX MARA,  BEYMEN, ZARA, ROMAN ve İPEKYOL  mağazalarına bir göz atın deriz.

2.GÜN:

Bayramın 2.  günü ikili takımlardan oluşan elbisenizi  veya etek-gömlek takımınızı giyebilirsiniz. Siyah veya gri tonlarında yüksek bel, kalem etek üstüne giyeceğiniz asimetrik yakalı veya işlemeli gömlek ile çok şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ayakkabı ve çantanızı kıyafetlerinizle uyumlu renk tonlarında seçmeye dikkat edin.  Aksesuar olarak kıyafetinizle uyumlu takacağınız taşlı küpeniz  yeterli olacaktır. Siyah veya gri tonlarında kalem etek için GUCCI, İPEKYOL, KOTON, ROMAN ve ZARA mağazalarına bakabilirsiniz.

3.GÜN:

Bayramın 3.  günü aile ziyaretleri bittiği için bugünü arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz.  Bugün için siyah veya açık renk tonlarında yüksek bel, kumaş pantolonunuzu ve üzerine pantolonunuzla uyumlu  bir gömlek giyebilirsiniz. Şifon gömlekler sezonun gözde parçalarından birisiydi. İsterseniz kıyafetinizi   giyeceğiniz şık bir şifon gömlek ile de tamamlayabilirsiniz. Aksesuar olarak taşlı küpenizi veya yüzüğünüzü takabilirsiniz.  Pudra veya kremit tonlarında şifon gömlek için MACHKA,H&M, ZARA,BGN, ZEYNEP ERDOĞAN ve VAKKO mağazalarına bakın deriz.

Comments are closed.