BU AKŞAM NE GİYİCEM / CAMERON DIAZ

Ağustos 24th, 2011

Başarılı oyuncu Cameron Diaz, farklı tarzları harmanlayarak kendine yakışanı bulmayı başarmış ve kendi stilini yaratmış isimlerden birisi. Tabi modellikten gelmesinin  de avantajından yararlandığını söyleyebiliriz.  Biz de akşam katılacağınız özel bir davet, organizasyon veya sıradan geçirilecek bir gece için başarılı oyuncu Cameron Diaz ‘ın kıyafetlerinden çok özel kombinasyonlar hazırladık.

Akşam katılacağınız özel bir davet, düğün veya organizasyon varsa tercihinizi canlı bir renk tonunda seçebilirsiniz.  Uzun veya kısa, asimetrik yakalı veya tek omuz modeli, üzerinde herhangi işlemesi veya baskısı olmayan kırmızı elbiseniz ile bulunduğunuz ortamda göz kamaştırabilirsiniz. Ayakkabı ve çantanız için Cameron Diaz gibi pudra tonlarını veya siyah rengi tercih edebilirisiniz. Aksesuar olarak altın tonlarında takacağınız şık bir küpe veya kolye sizin için yeterli olacaktır. Süreceğiniz kırmızı rujunuz ve ojeniz ile de kıyafetinizi tamamlamış olursunuz.  Davetlerde giyebileceğiniz şık bir kımızı elbise için ARZU KAPROL, BCBG, İRİS, ROMAN, MIA BUTİK  mağazaları  doğru adres.

Arkadaşlarınızla veya eşinizle sade bir akşam organizasyonu yaptıysanız, kıyafet tercihinizi içinde rahat hareket edebileceğiniz bir modelden yana kullanabilirsiniz. Sezonun trendi ,  şortlu tulum takımlar sıcak yaz günlerinde sizin için en uygun seçim olabilir. Toprak ve koyu renk tonlarında giyeceğiniz tulum ile Cameron Diaz gibi hem spor hem de modern bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ayakkabınız için topuklu veya şık  bir sandalet; çantanız için ise portföy veya yandan asmalı modeli tercih edebilirsiniz.  Aksesuar olarak takacağınız taşlı kolyeniz kıyafetinize hareketlilik katacaktır. Şortlu şık bir tulum için STRADIVARIUS, MANGO, ZARA, TOPHOP ve H&M mağazalarına bir göz atın deriz.

Comments are closed.