BU AKŞAM NE GİYİCEM / EMMA WATSON

Haziran 11th, 2011

Harry Potter filmlerinde canlandırdığı Hermione Granger karakteri ile tanınan ve daha sonra Burberry ve Lancome gibi dünyaca ünlü markaların yüzü olmayı başaran Emma Watson, kırmızı halıda giydiği kıyafetlerle ve iddialı tarzıyla bir anda moda dünyasının yıldızlarından oldu.

Yazın davet, düğün ve parti  organizasyonlarının yoğunluğundan hala ne giyeceğinize karar veremediyseniz, Emma Watson’un iddialı  kıyafetlerinden, her alternatife uygun hazırladığımız çok özel kombinasyonlardan faydalanabilirsiniz.

Sarı, bu yazın en trend renklerinden birisi. Emma Watson’unun da katıldığı bir davet için giydiği sarı, pul payet işlemeli elbisesi çok beğenilmişti. Siz de özel bir davet veya  organizasyona katılacaksanız pul payet işlemeli elbisenizi tercih edebilirsiniz. Eğer böyle bir elbiseniz yoksa işlemeli etek üstüne sade bir t-shirt veya payet işlemeli t-shirt altına sade bir etek kombinasyonunu da uygulayabilirsiniz. Ayakkabı ve çantanız için siyah rengi tercih etmeniz daha uygun olacaktır. kıyafetiniz işlemeli olduğu için aksesuar kullanmamanızı öneririz. Pul payet işlemeli elbise, t-shirt veya etek için H&M, BERSHKA, MANGO ve BEBE mağazalarına bakın deriz.

Emma Watson’un özel bir çekim için giydiği pudra renkli, Burberry tasarımı elbise kendisine çok yakışmıştı. Siz de katılacağınız davette pudra veya krem rengi, asimetrik kesimli, herhangi bir işlemesi veya baskısı olmayan romantik bir elbise tercih edebilirsiniz. Serin yaz akşamları için üzerinize  mini ceketinizi alabilirsiniz. Ayakkabı ve çantanız için güzel oyuncu Emma Watson gibi siyah rengi tercih edebilirsiniz. Aksesuar olarak elbiseniz sade olduğu için taşlı, şık bir kolye veya büyük taşlı küpelerinizi takabilirsiniz. Pudra veya krem rengi şık bir elbise için MACHKA, FOREVER NEW, ZARA VE BEBE mağazalarına bir göz atın deriz.

Comments are closed.