İSTANBUL SHOPPİNG FEST & COLIN’S

Nisan 5th, 2011

18 Mart – 26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen 40 gün 40 gece sürecek indirimli alışveriş festivali için 19 MartCumartesi günü İstinye Park Colin’s mağazasında stil danışmanı olarak görev aldım. Benim için gerçekten inanılmaz ve çok keyifli bir gündü. Colin’s mağazasında DJ’in çaldığı harika parçalar, birbirinden güzel yiyecek ve içecekler eşliğinde alışveriş yapmak için gelen insanlarla birlikte alışveriş yapmak, sezonun trenleri ile ilgili onları bilgilendirmek ve Yaz sezonu için dolaplarını hazırlarken almaları gereken öncelikli parçaları belirlemek gerçekten tarif edilmez bir mutluluktu. Tabii ki işin içinde Colin’s'in 2011 Yaz sezonu  için hazırladığı yaratıcı  koleksiyon olunca ben de stil danışmanı olarak yaptığım işte hiç zorlanmadım.

Özellikle koleksiyonda bulunan uçuşan beyaz elbiselere ve ona uygun mini hırkalara, çiçek baskılı etek, t-shirt ve asimetrik yakalı romantik elbiselere, sezonun trendi pastel renkli, ekose gömleklere, kot eteklere ve yine pastel renkli ,mini montlara bayıldım. Bu sezon kelebek desenleri çok moda. Resimde üzerimde gördüğünüz pudra renkli, kelebek desenli t-shirtü size de tavsiye derim. Yaz sezonu için uygun aksesuarlarla kurtarıcı parçanız olabilir.

Beyaz,birbirinden farklı baskıları olan İstanbul t-shirtlerini de yaz sezonu için alacaklarınız listesine ekleyebilirsiniz.

Resimde alışveriş yapan Colin’s in genç müşterisi de İstanbul t-shirtlerin den birisini beğenerek aldı.

Moda benim için dünya trendlerini takip ederek kendimi geliştirmek, giyim tarzımla kendimi ifade etmek ve renkliliği ile kendimi farklı hissetmek demektir. Bu nedenle içinde modanın olduğu kendimi ifade ettirecek ve farklı hissettirecek bir işi yapmak gerçekten çok önemli. Benim için büyük anlam ifade eden bu keyif verici deneyimi yaşamamı sağlamış olan Colin’s ‘e  çok teşekkür ederim.

Başka bir etkinlikte, yine stil danışmanı olarak yer almayı ve siz değerli bugunnegiyicem.com okuyucularını da orada görmesi çok isterim…

Comments are closed.