BU AKŞAM NE GİYİCEM /OLIVIA PALERMO

Şubat 2nd, 2011

Bu hafta akşam için çok özel bir plan yaptınız veya sabırsızlıkla beklediğimiz Fashion Week organizasyonuna ve sonrasında yapılacak partilere katılacaksınız ve henüz ne giyeceğinize karar veremediniz. Bu nedenle biz de “Bugün Ne Giyicem” takipçilerine akşam katılacakları davet, yemek veya parti için çok özel kıyafet kombinasyonları hazırladık.

Adını MTV’de yayınlanan The Ciyt adlı show ile duyuran ve daha sonra oyunculuk ve mankenlik yapan son olarak da erkek arkadaşıyla Mango’nun yeni yüzü olan Olivia Palermo giyim tarzıyla moda dünyasının dikkatini çekmeyi başaran isimlerden birisi. Biz de  gözde stil ikonlarından Olivia Palermo’nun kıyafetlerinden faydalanarak akşam katılacağınız davette kusursuz görünmenizi sağlayacağız.

Tüylü, katlı, kabarık etekler bu sezon çok moda iken siz de bundan faydalanın istiyoruz. Olivia Palermo gibi tüylü bir etek üstüne aynı renk tonlarında dantel işlemeli gömlek veya sade bir t-shirt giyebilirsiniz. Aksesuar olarak sadece sezonun trendi XL taşlı kolyelerden takmanızı öneririz. Kıyafetinize renk katması için siz de Olivia Palermo gibi ayakkabınızı kıyafetinizden daha farklı bir renkte seçebilirsiniz. Çanta olarak kesinlikle ayakkabınızla aynı renk tonlarında olan portföy çantanızı kullanın deriz. Tüylü veya katlı etek için H&M mağazalarına bakmanızı öneririz.

Giyeceğiniz skinny jean üstüne sade uzun kollu bir t-shirt ve sezonun gözde parçalarından olan tüylü yeleğiniz ile Olivia Palermo şıklığını yakalayabilirsiniz. Kıyafetinizi hareketlendirmek için birbirleriyle uyumlu, uzun taşlı kolyenizi ve parmağınızı kaplayan yüzüğünüzü kullanabilirsiniz. Hareketli bir akşam geçirecekseniz babetlerinizi, daha sakin bir gece geçirecekseniz ise topuklu, mini botlarınızı giymenizi öneririz. Çanta olarak yine ayakkabınızla uyumlu portföy çantanızı kullanın ve kesinlikle eldivenlerinizi yanınızdan ayırmayın deriz. Renkli, deri eldivenler için MARKS & SPENCER mağazalarına, kürk yelek için ise, ZARA mağazalarına bakabilirsiniz.

Comments are closed.