BU AKŞAM NE GİYİCEM / ANNA LYNNE McCORD

Eylül 14th, 2010

Akşam katılmanız gereken önemli bir davet, iş yemeği veya toplantınız var ya da 16 Eylül’de sabırsızlıkla beklediğimiz Fashion’s Night Out’a katılacaksınız ama hala ne giyeceğinize karar vermediniz. Bu nedenle bizler de sizler için akşam katılacağınız alternatiflere uygun kıyafet kombinasyonları hazırladık.

90210 adlı dizinin yeni versiyonunun yıldızlarından, genç kuşağın yeni stil ikonu Anna Lynne McCord, katıldığı davetlerde ve günlük hayatında giydiği kıyafetlerle tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başarıyor. Biz de zevkli giyim tarzıyla dikkat çeken genç oyuncunun kıyafetlerinden “Bu Akşam Ne giyicem” sorunuza cevap olacak kıyafet önerileri hazırladık.

Anna Lynne McCord’ın katıldığı bir davette giydiği pudra rengi streç elbisesi oldukça beğeni toplamıştı. Siz de ZARA  ve MANGO OUTLET  mağazalarında rahatlıkla bulabileceğiniz  sezonun trendi streç elbiselerden giyebilirsiniz. Ayakkabı ve çantanızı kıyafetinizle uygun renkte seçmelisiniz. Aksesuar olarak kıyafetinize uygun taşlı kolyeniz varsa kullanabilirsiniz. Kullanacağınız sade makyaj sizin için yeterli olacaktır.

Anna Lynne McCord gibi mini siyah şortunuz, beyaz t-shirtünüz ve blazer ceketinizle oldukça şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Akşamları hava biraz serin olduğu için şort yerine, giyeceğiniz koyu renk skinny jean de şık olacaktır. Kıyafetinizin altına topuklu ayakkabı giymelisiniz. Çanta ve ayakkabınızı koyu renkte tercih etmelisiniz. Aksesuar olarak takacağınız uzun, gösterişli kolyeniz yeterli olacaktır.

Comments are closed.