PHILIPS İLE ORTAKÖY DE KEYİFLİ BİR CUMARTESİ

Haziran 21st, 2010

19 Haziran Cumartesi.. Güneşli, güzel birgün. Yollardayız çünkü Philips bizim için bir etkinlik düzenlemiş. Ortaköy House Cafe’de bloggerların biraraya geldiği bir etkinlik bu. Philips’in ürünleri hakkında bilgi sahibi olacağız ve saçlarımızı dergi kapaklarını süsleyen saç modellerinin yaratıcısı İbrahim Zengin’e teslim edip, makyajlarımızı da yaptırdıktan sonra oradan sizin için kaptığımız bilgilerle ayrılacağız.

Saat 11 dolaylarında House Cafe’deyiz. Deniz manzaralı muhteşem bir kahvaltı eşliğinde kuaför İbrahim Zengin bu yazın trendlerini bizimle paylaşıyor ve Philips ürünleriyle bu modelleri nasıl yapabileceğimiz konusunda bizi eğitiyor. Anladığımız kadarıyla kıyafetlerde olduğu gibi saçlardada eskiye dönüş var. Uzun, düz saçlar ortadan ayrılıyor. Bildiğiniz Bergüzar Korel- Binbir Gece modeli bu. Eğer saçlarınız orta boydaysa ve benim gibi ince telliyse o zaman son üç sezondur süregelen katlar bu senede etkisini sürdürüyor. Doğal, yıka-çık modeli, havalı saçlar haliyle yazın gözdesi bilginize. Tabii birde dalgalı saç tercih edenler için bukleler var. Bu bukleleri de Philips’in SalonCurl Ceramic ürünü ile şekillendirebilirsiniz. Organizasyonun sonunda hepimize bu üründen verdiler ve evde de deneme şansımız oldu. Gün boyu şekilli saçlara 15 dakikada sahip olabiliyorsunuz..

Bu detaylardan sonra gelelim eğlenceli kısıma; sırayla saçlarımızı ve makyajlarımızı yaptırdık ve yeni halimizle fotoğraflarımızı çektiler. Bu fotoğrafları elimize ulaştığında sizinle paylaşacağız. Philips Pazarlama Müdürü, Müdür Yardımcısı ve Kurumsal İletişim Direktörü’de bizimle yakından ilgilendiler. Herkes bayan olunca ve bu organizasyonda saçlarla ilgili olunca haliyle eğlenceli ve uzun sohbetler yapıp, fikir alışverişinde bulunma şansını yakaladık ve ayrıca Eylül ayında Philips’in iki yeni ve bomba gibi ürününün pazarda yerini alacağını öğrendik. Saat üçe doğru haftanın stresini üzerimizden atmış, güzelleşmiş, yeni bloggerlar ile tanışmış olarak House Cafe’den ayrıldık.

Philips’i sosyal medyanın önemini kavradığı ve Bersay İletişim ile böyle bir çalışmada bulunduğu için kutlamadan da geçemeyeceğiz. Güzel bir Cumartesi sabahı, neşeli bir organizasyonda, işimize yarayacak bilgileri ayağımıza getirdikleri ve size bu yazıları ulaştırmamızı sağladıkları için içten bir teşekkürü de borç biliyoruz sevgili bugunnegiyicem.com okuyucuları..

Comments are closed.